Marketingová agentura, která má šťávu! | Grapefruit

Jsme online marketingová agentura s chutí grapefruitu.

Co Grapefruit dělá?

V Grapefruitu děláme především výkonnostní marketing a pomáháme firmám růst. Od návrhu brandu přes realizaci webových stránek až po tvorbu mobilních aplikací. Pro naše klienty také zajišťujeme správu SEO, on-line kampaní a sociálních sítí. Věnujeme se tvorbě videí a reklam. Naše projekty jsou fresh a mají šťávu.

Jak to Grapefruit dělá?

Šťávu Grapefruitu dává správně namíchaný koktejl lidí. Zkušení profesionálové z jednotlivých odvětví marketingu se u nás potkávají s mladou energií, převážně z řad studentů. Pro každý projekt vybíráme fresh tým, který se pro vás vymáčkne na maximum.

Náš tým

Pavel Trakal
CEO
Pavel má na starosti všechno, co se v Grapefruitu aktuálně děje a rozhoduje o tom, co se dít bude. Jeho vášní je design a tvorba webových stránek.
Jakub Stejskal
CTO
Jakub je stratég a zároveň tvář Grapefruitu. Jeho energie a nadšení do projektů je nakažlivé, o čemž se můžete sami přesvědčit na jakékoliv schůzce.
Bára Smyčková
Projektová manažerka
Bára má pod palcem řízení všech klientských projektů. Není proto divu, že ji po většinu času potkáte s počítačem a diářem v telefonu u ruky. Její doménou jsou sociální sítě.
Tomáš Čisárik
PPC specialista
Tomáš je PPC odborník na slovo vzatý. Díky mnohaletým zkušenostem je každá kampaň pod jeho vedením zaručeným úspěchem.
Jan Husák
Web master
Honza nakóduje i z komára velblouda. Nezastaví ho ani nejzapeklitější webová překážka. A dokonce mluví i lidskou řečí!
Veronika Telehuz
Copywriterka & E-mail marketing specialistka
Kreativní copywriting a e-mailové kampaně. To jsou oblasti, pro které Verčino srdce hoří. Mimo to má na starosti také celkovou propagaci Grapefruitu.
Bára Lívancová
Správce sociálních sítí
Klientské sociální sítě jsou u Báry v těch nejlepších rukou. A to i přesto, že je mámou na plný úvazek.
Lada Čápová
Správce sociálních sítích
Na Instagramu, Facebooku a LinkedInu je Lada jako ryba ve vodě. Aktuálně zastává juniorní pozici, ale věříme, že to nebude nadlouho.