Marketingová agentura, která má šťávu! | Grapefruit

Jsme online marketingová agentura s chutí grapefruitu.

Co Grapefruit dělá?

V Grapefruitu děláme především výkonnostní marketing a pomáháme firmám růst. Od návrhu brandu přes realizaci webových stránek až po tvorbu mobilních aplikací. Pro naše klienty také zajišťujeme správu SEO, on-line kampaní a sociálních sítí. Věnujeme se tvorbě videí a reklam. Naše projekty jsou fresh a mají šťávu.

Jak to Grapefruit dělá?

Šťávu Grapefruitu dává správně namíchaný koktejl lidí. Zkušení profesionálové z jednotlivých odvětví marketingu se u nás potkávají s mladou energií, převážně z řad studentů. Pro každý projekt vybíráme fresh tým, který se pro vás vymáčkne na maximum.

Náš tým

Pavel Trakal
CEO
Pavel má na starosti všechno, co se v Grapefruitu aktuálně děje a rozhoduje o tom, co se dít bude. Jeho vášní je design a tvorba webových stránek.
Jakub Stejskal
CTO
Jakub je stratég a zároveň tvář Grapefruitu. Jeho energie a nadšení do projektů je nakažlivé, o čemž se můžete sami přesvědčit na jakékoliv schůzce.
Hana Nováková Fliegerová
Projektová manažerka
Hanka dohlíží na všechny naše projekty. Jejím nejvěrnějším parťákem je proto diář, počítač a telefon. Je kreativní duše a baví ji sociální sítě, kterým se věnuje již několik let. Nejraději relaxuje zpěvem ve sboru nebo s knížkou v ruce.
Bára Smyčková
Supervizorka sociálních sítí
Bára je naše bývalá projektová manažerka, která aktuálně dohlíží na klientské projekty v oblasti sociálních sítí. Jejímu ostřížímu zraku neujde žádná příležitost, která by pomohla našim klientům uspět.
Tomáš Čisárik
PPC specialista
Tomáš je PPC odborník na slovo vzatý. Díky mnohaletým zkušenostem je každá kampaň pod jeho vedením zaručeným úspěchem.
Veronika Telehuz
Copywriterka & E-mail marketing specialistka
Kreativní copywriting a e-mailové kampaně. To jsou oblasti, pro které Verčino srdce hoří. Mimo to má na starosti také celkovou propagaci Grapefruitu.
Jan Husák
Web master
Honza nakóduje i z komára velblouda. Nezastaví ho ani nejzapeklitější webová překážka. A dokonce mluví i lidskou řečí!
Bára Lívancová
Správce sociálních sítí
Klientské sociální sítě jsou u Báry v těch nejlepších rukou. A to i přesto, že je mámou na plný úvazek.
Terezie Hofmanová
Správce sociálních sítí
Terezka studuje druhým rokem teritoriální studia a je moc šikovnou juniorní správkyní sociálních sítí. Miluje svět sociálních sítí a do všech svěřených projektů vnáší svůj neotřelý pohled. Ve volném čase zpívá ve sboru, ráda čte a jezdí na výlety.
Anna Škvařilová
Správce sociálních sítí
Vaše projekty mají u Aničky tu nejlepší možnou péči. Baví ji sledovat aktuální trendy a posouvat tak klientskou prezentaci na stále vyšší úroveň.