Jsme online marketingová agentura s chutí grapefruitu.

Co Grapefruit dělá?

V Grapefruitu děláme především výkonnostní marketing a pomáháme firmám růst. Od návrhu brandu přes realizaci webových stránek až po tvorbu mobilních aplikací. Pro naše klienty také zajišťujeme správu SEO, on-line kampaní a sociálních sítí. Věnujeme se tvorbě videí a reklam. Naše projekty jsou fresh a mají šťávu.

Jak to Grapefruit dělá?

Šťávu Grapefruitu dává správně namíchaný koktejl lidí. Zkušení profesionálové z jednotlivých odvětví marketingu se u nás potkávají s mladou energií, převážně z řad studentů. Pro každý projekt vybíráme fresh tým, který se pro vás vymáčkne na maximum.

Náš tým

Pavel Trakal
CEO
Pavel má na starosti všechno, co se v Grapefruitu aktuálně děje a rozhoduje o tom, co se dít bude. Jeho vášní je design a tvorba webových stránek.
Jakub Stejskal
CTO
Jakub je stratég a zároveň tvář Grapefruitu. Jeho energie a nadšení do projektů je nakažlivé, o čemž se můžete sami přesvědčit na jakékoliv schůzce.
Terezie Hofmanová
Projektová manažerka
Terka je naše nová juniorní projekťačka, která drží ochrannou ruku nad všemi grapefruitími projekty. Když zrovna v ruce nemá telefon nebo kalendář, věnuje se zpěvu a cestování.
Bára Žižková
Supervizorka sociálních sítí
Bára je naše bývalá projektová manažerka, která aktuálně dohlíží na klientské projekty v oblasti sociálních sítí. Jejímu ostřížímu zraku neujde žádná příležitost, která by pomohla našim klientům uspět.
Tomáš Čisárik
PPC specialista
Tomáš je PPC odborník na slovo vzatý. Díky mnohaletým zkušenostem je každá kampaň pod jeho vedením zaručeným úspěchem.
Jan Husák
Web master
Honza nakóduje i z komára velblouda. Nezastaví ho ani nejzapeklitější webová překážka. A dokonce mluví i lidskou řečí!
Kate Ziegler
Správce sociálních sítí
Kate se našim klientům stará o sociální sítě. Online marketingu se věnuje od roku 2013, a tak už má za sebou velkou řádku zkušeností s různě velkými značkami a projekty. Její vášní jsou značky z oblasti krásy, stylu a food. Vedle práce v Grapefruitu se také věnuje stylovému poradenství a pořádá kurzy stylu.
Oldřiška Hradcová
Správce sociálních sítí a copywriter
Klientské projekty jsou s Oli v té nejlepší péči. Její doménou jsou sociální sítě a copywriting. Má vystudovanou žurnalistiku a ve volných chvílích píše blog nebo se prochází po pobřeží Černého moře.