AK Oškera | Grapefruit

AK Oškera

  • brand
  • copywriting
  • design
  • webové stránky

Advokátní kancelář Oškera – individuální a diskrétní přístup ke každému klientovi, korektní a etické jednání.

oskera-header
oskera-devices

Reference

Advokátní kancelář Oškera poskytuje právní služby ve všech hlavních oblastech práva České republiky. Nezalekne se žádného případu. Advokátní praxi založil Mgr. Aleš Oškera v roce 2016. Orientuje se napříč celým našim právním systémem, dokonce je držitelem bezpečnostní prověrky na stupeň utajení Tajné a NATO Secret.

Kompletní branding a tvorba webu

Advokacie a relativně nová advokátní kancelář? Tomu říkáme výzva. Vytvořením sebevědomé identity vše začalo. Web jsme začali tvořit z ničeho, od designu přes kódování až k textům.

Směr, kterým se ubírá vizualizace webové stránky, jsme postavili na kontrastu bílé a modré barvy protkané pískovými detaily. Věříme, že v klientech tato kombinace vyvolá důvěru a bez obav svěří své problémy do rukou Mgr. Aleše Oškery.

Klient:
Advokátní kancelář Oškera
Spolupracujeme:
od 2017 do současnosti
Realizovali jsme:

kompletní branding, celkovou tvorbu webu včetně kódování i grafiky, copywriting

Navštivte web:

AK Oškera se nezalekne žádné výzvy. Mladá a dynamická společnost nabízí svých klientům diskrétnost, korektní a etické jednání. Poskytuje služby napříč celým právním systémem České republiky, ničeho se nezalekne. Elegance, sebevědomí a jednoduchost. To vše se snoubí jak v celém brandu, tak na webových stránkách. Nedokážeme se s nimi rozloučit, proto je spravujeme i nadále.

Máte zájem o realizaci podobného projektu? Kontaktujte nás

Další projekt