Anita Baselová | Grapefruit

Anita Baselová

  • brand
  • copywriting
  • design
  • webové stránky

Milá a neustále usměvavá moderátorka Anita Baselová dodá ten správný šmrnc každé akci. Je jedno, zda jde o moderování dětské narozeninové oslavy, firemní party, maturitního večírku nebo vystoupení v televizi.

anita-baselova-header

Reference

Aneta Baselová je ostřílená moderátorka, která přesně ví, co chce. Poradí si v každé situaci. Před kamerou se cítí jako ryba ve vodě, ve světě webové prezentace ale tápala. Oslovila nás s prosbou vyladit její osobní prezentaci na webu. Co si budeme povídat, bez toho jakoby člověk ani nebyl. Děkujeme za důvěru!

Branding

Tvorba brandu byla hračka. Anita je mladá, elegantní moderátorka plná energie. Navíc je přirozená a prozíravá. To je víc než dost na vytvoření osobité značky.

Vizualizace webu

Naším cílem bylo vytvořit web, kterému nechybí elegance ani osobitost a na první pohled Vás přesvědčí, že tato mladá moderátorka je jedinou správnou volbou a na Vaší akci nesmí v žádném případě chybět. Vsadili jsme na čistý a moderní design, který Vás na potřebné informace navede pouhým scrollováním.

Klient:
Anita Baselová
Spolupracujeme:
od 2018 do současnosti
Realizovali jsme:

kompletní branding, grafický návrh webu včetně kódování, copywriting

Výsledkem naší spolupráce je přehledný osobní web moderátorky Anity Baselové, který reflektuje její nadšení pro práci a odhodlání vydat se vlastním směrem. I nám je tento přístup blízký, proto jsme se do spolupráce vrhli po hlavě. A i když už jsme se o kompletní branding, energický design, kódování i texty na webu postarali, i nadále na něm pracujeme a spravujeme ho.

Máte zájem o realizaci podobného projektu? Kontaktujte nás

Další projekt