Asklepion | Grapefruit

Asklepion

  • mobilní aplikace
  • propojení interního objednávkového systému

Asklepion – Největší centrum laserové a estetické medicíny, které patří mezi největší zařízení svého druhu ve střední Evropě.

asklepion-header
asklepion-devices

Reference

Asklepion přináší radost mnoha svým klientům. Na zdejší odborníky se lidé obrací s důvěrou a nadějí, že právě oni jim pomohou splnit jejich sny a vyřešit neduhy. Špičkový tým odborníků, to nejlepší možné vybavení.

Mobilní aplikace Asklepion

Společnost Asklepion se rozhodla pro tvorbu mobilní aplikace, aby svým klientům usnadnila proces rezervace zákroku, informovala o aktuálních nabídkách a novinkách.

Jsme hrdí na to, že jejich partnerem jsme právě my. Dlouho jsme přemýšleli, jak aplikaci pojmout, a přitom to bylo tak jednoduché! Stačilo propojit interní objednávkový systém a aplikace byla na světě. V jednoduchosti je přece krása.

Klienti si díky aplikaci mohou z pohodlí domova zarezervovat termín návštěvy či zákroku přesně tak, jak se jim to hodí. Už nemusí horečně listovat diářem nebo dodatečně měnit termín, protože ve spěchu přehlédli důležitou schůzku nebo školní představení svého potomka.

Neuniknou jim ani žádné novinky ze života kliniky, informace o akcích nebo lastminute nabídky, které by byl hřích nevyužít.

Jako BONUS mohou jejím prostřednictvím čerpat slevy a výhody použitím čárového kódu.

Aplikace je ke stažení na Appstore i Googleplay.

Klient:
Klinika estetické medicíny Asklepion Praha
Spolupracujeme:
Realizovali jsme:

Tvorbu mobilní aplikace Asklepion prostřednictvím propojení interního objednávkového systému.

Asklepion je největší centrum laserové a estetické medicíny v České republice. Asklepion je také mobilní aplikace, která šetří čas lékařům i jejich pacientům. Díky propojení interního systému umožní klientům objednat se ke konkrétnímu lékaři z pohodlí svého domova. Bez zbytečného stresu a na termín, který jim vyhovuje nejvíc.

Máte zájem o realizaci podobného projektu? Kontaktujte nás

Další projekt