AVRAR | Grapefruit

AVRAR

  • SEO
  • webové stránky

AVRAR – Asociace virtuální a rozšířené reality sdružuje tým lidí, který je u všeho, co se ve světě VR a AR děje. Žije virtuální a rozšířenou realitou a sleduje aktuální vývoj těchto technologií na českém i světovém trhu.

avrar-header
avrar-devices

Reference

AVRAR tvoří komunitu virtuální a rozšířené reality, sdružuje odborníky, podnikatele, instituce, akademiky i zapálené nadšence a pomáhá VR a AR inovacím na svět. Stojí za největším oborovým festivalem a konferencí Czech VR Fest. A to už je něco.

Kódování webové stránky

Naším původním úkolem bylo kódování stránky z dodaných grafických prvků. Povedlo se, klient byl spokojen – a to bychom nebyli my, abychom se s touto stránkou rozloučili. Věc nemožná. Pokračujeme dál a zajišťujeme správu webu. Aktualizujeme obsah, hlídáme zabezpečení a snažíme se o SEO optimalizaci. Jsme hrdí, že partnerem AVRAR jsme právě my.

Klient:
AVRAR – asociace virtuální a rozšířené reality
Spolupracujeme:
od 2017 do současnosti
Realizovali jsme:

kódování webové stránky a následnou správu

Navštivte web:

Komunita rozšířené a virtuální reality AVRAR. Je u všeho, co se v České republice ve světě AR a VR děje. Její členové žijí virtuální a rozšířenou realitou a milují networking. Je Vám to blízké stejně jako nám? Neváhejte a přidejte se!

Máte zájem o realizaci podobného projektu? Kontaktujte nás

Další projekt