Bellus | Grapefruit

Bellus

  • brand
  • copywriting
  • logo
  • off-line materiály
  • webové stránky

Mladý energický tým ze společnosti Bellus práce se dřevem baví. Mají již 12 let zkušeností. Zhotoví dveře, podlahy, schody nebo nábytek přesně podle Vašich představ.

bellus-header
bellus-devices

Reference

Bellus – to je záruka preciznosti, smyslu pro detail, vysoké odbornosti i osobního přístupu. To vše je podtrženo 12 lety zkušeností. Chcete podlahu, dveře, nábytek nebo schody na míru? Bellus je tu pro Vás. A my jsme tu pro Bellus, kterému jsme poskytli opravdový full servis.

Offline materiály

Co si pod tím představit? Skvělé vizitky, razítka a tiskoviny s nabídkou služeb. To vše prošlo našima rukama. A jsme na to hrdí!

Branding a webová stránka

Zahráli jsme si na kouzelníky a z rukávu tahali jedno eso za druhým. Identické logo společnosti, neotřelá webová prezentace, ukázky práce i texty, které Vás přesvědčí, že právě tady najdete odborníky, které hledáte. S důvěrou se na ně můžete obrátit.

Klient:
Bellus – podlahy na míru
Spolupracujeme:
2017
Realizovali jsme:

Tvorbu webu, copywriting, kompletní branding včetně návrhu loga, přípravu offline materiálů.

Společnost Bellus je partner, kterého chce každý, kdo se chystá rekonstruovat nebo si plnit sny o útulném a funkčním bydlení. 12 let zkušeností zaručuje kvalitní a individuální přístup, odbornost i preciznost. To vše jsme zahrnuli do jejich brandu.

Máte zájem o realizaci podobného projektu? Kontaktujte nás

Další projekt