Cambridge Study | Grapefruit

Cambridge Study

  • optimalizace výkonu
  • redesign webu
  • úprava webu

Agentura Cambridge Study se zabývá zprostředkováním studia ve Velké Británii a zajištěním jazykových kurzů pro studenty, mladé lidi a dospělé z celého světa.

cambridge-study-header
cambridge-study-devices

Reference

Na Cambridge Study se mohou obracet všichni, kteří zvažují studium ve Velké Británii. Dočkají se pomoci, rady i realizace. To vše je založeno na vlastních zkušenostech a osobních znalostech všech míst a škol, které mají v nabídce.

I my známe všechny strasti, které mohou studenty v cizí zemi potkat, tak jsme neváhali a pustili se do redesignu webu, který jde ruku v ruce s hlavními ideami agentury.

PPC kampaně

Bez zákazníků by to nešlo. Nastavujeme efektivní PPCčka, která zvyšují výkon stránek a přivádí nové zákazníky. S námi se neztratíte v davu. Vždy budete vidět!

Redesign webu s přidáním konverzních prvků

Pro někoho možná tvrdý oříšek, pro nás hračka. Stačil drobný redesign, přidání konverzních prvků a studium zvyklostí návštěvníků. A o tom to je. Web je přeci hlavně pro ně. Dali jsme mu strukturu a web upravili do výkonnostní formy.

Klient:
Cambridge Study
Spolupracujeme:
od roku 2016 do současnosti
Realizovali jsme:

úpravu webu, redesign s přidáním konverzních prvků, optimalizace výkonu webu, správu PPC kampaní

Vzdělání je základ úspěchu. I my v tuto ideu věříme a podporujeme ji nastavením kvalitních a efektivních PPC kampaní. O radu a zajištění studia se už postará Cambridge Study.

Máte zájem o realizaci podobného projektu? Kontaktujte nás

Další projekt