Czech VR Fest | Grapefruit

Czech VR Fest

  • kódování webu
  • správa webu

Největší festival rozšířené a virtuální reality ve střední a východní Evropě. Potkejte odborníky na virtuální realitu z celého světa, omrkněte trendy a novinky.

czech-vr-fest-header
czech-vr-fest-devices

Reference

Czech VR Fest – svátek virtuální a rozšířené reality. Ta už dávno nenabízí jen zážitky z her. Své místo má i v oblasti byznysu a psychoterapii. Virtuální realita je věc, kterou musíte prožít. Její vývoj jde kupředu mílovými kroky.

Asi každý sní o práci pro klienta, kterého lidi znají i za hranicemi republiky. Když nás oslovili z CZECH VR FESTu, byli jsme nadšeni. Kompletní správa webu, aby byl vždy aktuální a hackeři na něj nemohli? Tomu říkáme výzva!

Kódování webu

Když je řeč o virtuální a rozšířené realitě, webové stránky tomu musí odpovídat. Sedli jsme si a tento svět vyzkoušeli na vlastní kůži. Skvělý zážitek, to musíme uznat. Do kódování jsme se pustili s nadšením nám vlastním a ve svém úsilí pokračujeme i nadále. Zajišťujeme správu webu tak, aby návštěvníkům neunikla žádná důležitá informace.

Klient:
CZECH VR FEST
Spolupracujeme:
od roku 2016 do současnosti
Realizovali jsme:

kódování a správu webu

Jsme pyšní na naši práci a vůbec to, že se na tak velké události, jakou VR FEST je, můžeme podílet. Nebereme to jako samozřejmost, ale jako ocenění naší práce. Děkujeme!

Máte zájem o realizaci podobného projektu? Kontaktujte nás

Další projekt