Dobrý sluch | Grapefruit

Dobrý sluch

  • copywriting
  • sociální sítě
  • webové stránky

Rodinná společnost, která klade důraz na osobní přístup k zákazníkovi. A to i přesto, že za jejich prací stojí mnohaleté zkušenosti a spolupracují jen s těmi nejlepšími.

dobrysluch-header
dobrysluch-devices

Reference

Dobrý sluch.cz má již od roku 1982 zkušenosti s opravami sluchadel. Od roku 1990 získali výhradní zastoupení dánských firem Oticon a Interacoustics, které v Čechách a na Slovensku stále zastupují. Více než 100 tisíc spokojených zákazníků mluví za vše.

Sluch je jeden ze základních smyslů, proto jsme neváhali ani minutu a Sluchadla Jančík přijali do naší velké rodiny. Naším společným cílem je, abyste slyšeli lépe.

Úpravy webu

Naše společná cesta začala už v roce 2015, kdy jsme dostali nelehký úkol. Zaměřit se na výkonnost webu. Pustili jsme se do optimalizace, přidali konverzní prvky a nastavili přehlednou strukturu webu, který jsme zahalili do hávu elegance, která ladí s čistotou sluchu, kterou sluchadla nabízí.

Vytvořili jsme microsite pro nové sluchadlo Oticon OPN, zajistili kódování, grafiku i texty, které vyhledávače prostě milují. Nejen vyhledávače, ale i zákazníci. A to je pro nás ta nejlepší odměna.

Správa PPC kampaní a sociálních sítí

Bez sociálních sítí to dnes už snad ani nejde. Staráme se o nastavení PPC kampaní tak, aby Sluchadla Jančík byla vždy na očích. Ani firemní facebook Sluchadla Opticon jsme nenechali ležet ladem, ale svědomitě se o něj staráme.

Klient:
Sluchadla Jančík
Spolupracujeme:
od 2015 do současnosti
Realizovali jsme:

úpravy webů se zaměřením na konverzi klienta, tvorbu microsite včetně kódování, grafiky i copywritingu, správu PPC kampaní a sociální sítě Facebook

Dlouholetá spolupráce přináší své ovoce. Společně a neúnavně pracujeme na tom, abyste slyšeli i to, co Vám mělo zůstat utajeno. Na sociálních sítích Sluchadla Jančík nemůžete přehlédnout!

Máte zájem o realizaci podobného projektu? Kontaktujte nás

Další projekt