Fyziotrakalova.cz | Grapefruit

Fyziotrakalova.cz

  • brand
  • copywriting
  • design
  • webové stránky

Mgr. Hana Trakalová pracuje s dětskými i dospělými klienty. Hledá příčinu problémů a přináší řešení, jež uvádí lidi zpět do pohybu.

fyziotrakalova-header
fyziotrakalova-devices

Reference

Fyzioterapie je jedním z oborů, který si zaslouží naši maximální podporu. Mgr. Hana Trakalová se postará o dospělé klienty i děti – a to včetně kojenců a batolat do 1 roku věku. Najít v dnešní době empatického a zkušeného fyzioterapeuta je běh na dlouhou trať. Proto je třeba, aby se o nich vědělo.

Branding

Fyzioterapie má pacientům přinést pocit úlevy. Mnozí se na každou terapii těší jako děti na vánoční stromeček. Při tvorbě brandu jsme se tím inspirovali. Harmonie, pocit úlevy a radosti.

Webová stránka

Při realizaci webu nás čekala náročná práce. Návrh vizuálu webu, kódování a copywriting. Od každého něco, ale spolu to musí tvořit dokonalý celek. Nesmí chybět ani popis terapií, aby každý věděl, co ho čeká. Samozřejmostí je také ceník služeb.

Klient:
Mgr. Hana Trakalová – fyzioterapeutka s vlastní praxí
Spolupracujeme:
od roku 2017 do současnosti
Realizovali jsme:

Kompletní branding, tvorbu webu, návrh grafiky, kódování, copywriting, správu webu.

Našim úkolem byla příprava kompletního brandu a webové stránky tak, aby bylo na první pohled zřejmé, že právě zde najdete to, co hledáte. Příjemnou a empatickou fyzioterapeutku, která porozumí Vašim potřebám. Asi se nám to povedlo, protože naše spolupráce trvá i nadále.

Máte zájem o realizaci podobného projektu? Kontaktujte nás

Další projekt