Seals Distributor | Grapefruit

Seals Distributor

  • design
  • e-shop
  • fotografie
  • on-line kampaně
  • sociální sítě
  • webové stránky

Mezinárodní společnost, která se specializuje na výrobu nepromokavého oblečení a obuvi pro farmáře již od roku 1993.

Ačkoliv společnost sídlí v České republice, na českém trhu ji nenajdete. Holt jsou produkty Seals vyráběny spíše pro drsné anglické počasí a nehostinnou australskou přírodu než pro klidné pole a lány v našich končinách.

sealsHeader
sealsDevices2

Webová stránka a e-shop

Klient nám dal za úkol rozlousknout pěkný oříšek. Požadoval obecný web pro celý svět, ale zároveň chtěl vytvořit i jednotlivé internetové obchody, které se budou zobrazovat jen v daných lokalitách a vždy budou mít své specifické ceny.

Se zadáním jsme si poradili hravě. Výsledkem je e-shop, který je lokalizovaný zvlášť pro Austrálii a zvlášť pro Nový Zéland, a tím nekončíme! Přes oceán se vracíme zpět do Evropy a začínáme pracovat na stránkách pro německé a irské zákazníky.

seals_screen
seals_screen2

Fotografování

Pro jednotlivé e-shopy jsme zajistili profesionální fotografie do katalogu. Focení probíhalo v krásném prostředí přírodní rezervace Divoká Šárka a také na farmě nedaleko Prahy.

seals_4 seals_3 seals_2 seals_1

On-line kampaně

Aby se o novém webu dozvěděli lidé z celého světa, zajišťujeme pro klienta pravidelnou měsíční správu PPC kampaní a staráme se i o jeho sociální sítě.

Zajímavost

Jednoho dne přistál ve firemní poště Seal Distributor zajímavý mail. Byl od jistého Richarda Wellse z Velké Británie.

Dobrý den, mám vaše boty více jak 10 let a začínají se mi pomalu ničit, potřeboval bych nové.

Reakce společnosti? Richardovi poslala nové boty zdarma.

sealsFooter
Klient:
Seals Distributor s.r.o.
Spolupracujeme:
od 2015 do současnosti
Realizovali jsme:

tvorbu webu a e-shopu, návrh designu a grafických částí, správu on-line kampaní, nafocení produktových fotografií, správu sociálních sítí

Seals Distributor s.r.o. je společnost specializující se na výrobu nepromokavé obuvi a oblečení. Jejich produkty jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a pohodlí. Sídlí v Praze, přímo v centru Evropy, ale své pobočky mají po celém světě. Především pak ve Velké Británii, Austrálii a na Novém Zélandu.

*Weby se zobrazují geolokačně, takže pokud nejste právě v Austrálii nebo na Novém Zélandu, zobrazí se univerzální stránka Seals bez e-shopu.

Máte zájem o realizaci podobného projektu? Kontaktujte nás

Další projekt