Webové stránky pro osobní prezentaci | Grapefruit

Řešení, které vydělává

web

E-shop na míru vašemu podnikání

Převeďte svůj obchod do onlinu nebo konečně rozjeďte své podnikání díky e-shopu, který generuje stabilní zisky. Potřebujete funkční a spolehlivé řešení? Vytvoříme pro vás online obchod na ověřené platformě Shoptet, který vyhoví individuálním potřebám vašeho podnikání.
Chci nový e-shop

Tvorba e-shopu za 9 900 Kč obsahuje:

Přizpůsobení e-shopu
Při tvorbě e-shopu sázíme na osvědčenou platformu Shoptet, která je přehledná a funkční jak pro vás, tak také pro vaše zákazníky a nabízí mnoho možností personalizace. Podle velikosti a zaměření vašeho e-shopu poté vybereme nejvhodnější tarif a šablonu.
Školení zdarma
Naučíme vás komplexně pracovat s administrací e-shopu. V rámci školení připravíme vše potřebné pro import vašich produktů.
Originální design
Provedeme individuální úpravy grafiky. Připravíme jedinečný webdesign, vytvoříme poutavé bannery a letáky a upravíme vaše fotografie.
Napojení na platební systém
Společně vybereme a nastavíme platební bránu. Určíme způsoby platby a následné dopravy přesně podle vašich možností a preferencí.
Copywriting
Opatříme váš e-shop texty, které prodávají. Napíšeme slogany, popisky kategorií a připojíme úderná call to action tlačítka. Vše samozřejmě s ohledem na SEO.
Spuštění e-shopu
Po schválení konečné podoby váš e-shop spustíme. Rádi se postaráme také o následnou propagaci a případné vylepšování dalších procesů.

Jsme oficiálním partnerem Shoptetu

Pro koho jsme tvořili webové stránky?

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.